Szkolenia i kursy BHP
 


Kto powinien przejść szkolenie BHP


 

W poprzednich wpisach mówiliśmy, o tym jakie rozróżniamy szkolenia BHP. W tym artykule odpowiemy na pytanie, kto powinien przejść szkolenie BHP.

 

Głos racjonalny Etyka w biznesie


Do napisania tego tekstu skłania mnie… rzeczywistość…

Będzie to nawiązanie do ostatniego artykułu na naszym blogu, w którym pisaliśmy o tym, jak wybrać firmę szkoleniową z dziedziny BHP.

Wybór firmy szkoleniowej czyli nie kupuj kota w worku szkolenia BHP przez Internet


Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy szkoleniowej? W tym artykule korzystając z naszego doświadczenia podpowiemy wg jakich kryteriów oceniać instytucje szkoleniowe. Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje, pominiemy więc walory estetyczne, a skupimy się na podstawach prawnych funkcjonowania firm, które szkolą w dziedzinie BHP przez internet.
 

 

Rodzaje szkoleń BHP - omówienie


Generalnie rozróżniamy dwa rodzaje szkoleń, wstępne i okresowe. Dla jednych to oczywiste dla innych niekoniecznie, w praktyce dostajemy wiele pytań na ten temat. Stąd uważamy, że podjęcie tego tematu wydaje się być konieczne.

Luźno o BHP - czyli m. in. o szkoleniach, kursach online


W ramach tego Bloga zamierzamy poruszać tematy związane z Bezpieczeństwem i higieną pracy w sposób lekki. Spróbujemy dowieść, że można o tym mówić ciekawie. Nie będziemy cytować paragrafów, artykułów, rozporządzeń, uchwał. Będziemy kłaść nacisk na to, żeby artykuły czytało się po prostu lekko, choć temat BHP jest rozległy i niejednokrotnie „ciężki”.

« 1 2 

 

 
 

SZKOLENIA:

  • Wstępne - instruktaż ogólny
  • Szkolenia okresowe
  • Kompleksowa obsługa przedsiębiorstwa w zakresie BHP
  • Okresowa ocena stanu BHP w przedsiębiorstwie
  • Udział w postępowaniu powypadkowym i sporządzanie dokumentacji
  • Analiza i ocena ryzyka zawodowego na wybranym stanowisku
  • Ocena stanowisk pracy wyposażonych w monitor ekranowy